Farmācijas muzejs

maijs 2013

Muzeju nakts 2013 Farmācijas muzejā

18. maijā Farmācijas muzeja norisinās ikgadējais pasākums muzeju nakts, kas aptvers meža tematiku „Farmļembasts Meža valstībā...”

► Lasīt vairāk

Atskaņas no Muzeju nakts Farmācijas muzejā

Šogad Muzeju naktī Farmācijas muzejā apmeklētājiem bija iespēja iepazīt brīnumaino meža valstību, satikties ar tā iemītniekiem- troļļiem , fejām, meža večiem, rūķiem, vilkiem, raganām un pat runājošām sēnēm. Burvestību meža iemītnieki cilvēkiem ļāva izbaudīt pilnu emociju gammu. Šogad muzejs pārtapa meža valstībā, kurā ieskanēja draudzīgi sveicieni, miers, mazliet bailes, neremdināms prieks, zināt kāres pilnas čalas un sajūsmas pilni saucieni.

► Lasīt vairāk

Izstāde "Meža simfonija"

Mežs ir mūsu Latvijas zelts. Tam vienmēr ir bijusi un būs liela nozīme cilvēku dzīvē, jo mežs ir spējis saglabāt dabas daudzveidību, izzūdošās augu un dzīvnieku sugas, tādējādi nodrošinot sabiedrībai plašas sociālās, kultūras un ekoloģiskās vērtības. Cilvēkiem ir jācenšas vērot , pietuvoties, izprast un, apzinoties pastāvošās attiecības starp cilvēku un mežu, nodrošināt tā saglabāšanu.

► Lasīt vairāk

Paldies par radošajām sajūtām!

Izstādes „Meža simfonija” ietvaros Farmācijas muzejs rīko bērnu un jauniešu mākslas darbu izstādi. Izstādē tiks izstādīti bērnu un jauniešu darbi no Gaismas internātpamatskolas, pamatskolas „Rīdze” un Interešu izglītības centra „Auseklis”.

► Lasīt vairāk