Farmācijas muzejs

augusts 2014

Rīgas svētki 2014

16. augustā no plkst. 10:00 līdz 18:00 aicinām apmeklēt Farmācijas muzeju. Būs iespēja piedalīties maģiskās ekskursijās, kas parādīs ne tikai farmācijas vēsturi, tās nozīmi cilvēku dzīvē, bet arī ievedīs neaizmirstamā ceļojumā, kurā tiks apzināti dažādi alķīmijas noslēpumi.

► Lasīt vairāk

Radošā darbnīca bērniem

Sadarbībā ar AS «Grindeks» 17. augustā no plkst. 13:00 līdz 16:00, bērni aicināti piedalīties radošajā darbnīcā „Veselības ABC”.
Bērniem būs iespēja tikties ar Profesoru Kolbiņu, Lactobex cilvēciņu un Meža feju. Katram būs iespēja piedalīties jautrās un izglītojošās viktorīnās un lekcijās, kā arī piedalīties spēlē„Drošība visā, ko mēs darām!”, kā arī zīmējumu konkursā „Esmu sportisks, tātad veselīgs!

Plkst. 13:00
Profesors Kolbiņš par veselīgu / neveselīgu dzīvesveidu. Bērniem būs iespēja piedalīties viktorīnā - rotaļā „Kas ir veselīgi un kas nē?”. Visi aktivitāšu dalībnieki pēc uzdevumu veikšanas saņem nelielas piemiņas balviņas no Lactobex cilvēciņa.

Plkst. 14:00 
Meža fejas stāsti par ārstniecības augiem un to nozīmi cilvēka dzīvē. Jautra un saprotamā veidā bērniem būs iespēja apzināt ārstniecības augus un to nozīmi. Dāvanas un prieki garantēti.

Programmā – viss par un ap veselīgu dzīvesveidu! Jūs gaidīs jautras rotaļas, izzinoši konkursi un, protams, balvas! Ieeja muzejā BEZMAKSAS.