Farmācijas muzejs

Oktobris - bērnu mēnesis

Bērniem būs iespēja satikt Farmācijas muzejā dzīvojošo Trako profesoru, Alķīmiķi un Meža Feju, kā arī uzzināt daudz dažādu gudrību. Savdabīgi aizraujošā veidā bērniem tiks radīta interese par ķīmiju, farmāciju un alķīmijas pirmsākumiem, kā arī ārstniecības augu nozīmi cilvēku dzīvē.

Trakais profesors bērnus atraktīvā un interaktīvā veidā iepazīstinās ar muzeja ekspozīciju, uzsverot ķīmijas nozīmi farmācijā. Praktisku piemēru veidā (caur eksperimentiem) interaktīvi tiks parādīts ķīmijas pielietojums ikdienā, radot vizuālu priekšstatu par ķīmiskajiem procesiem. Bērni tiks vesti neaizmirstamā ceļojumā „Atpakaļ laikā”, kur tie satiks Alķīmiķi un varēs vērot īstu maģiju, kurā Alķīmiķis ar Filozofiskā akmens palīdzību uzburs brīnumu, kādu...tas, lai paliek noslēpums. Trakais profesors bērnus iepazīstinās arī ar Meža feju, kura tiem pastāstīs par ārstniecības augiem, vedīs izzinošās rotaļās un ar burvju slotu palīdzību tie trauksies ķert laimi...

Grupu lielums: līdz 25 cilvēkiem
Programmas ilgums: 60 min
Ekskursijas valoda: latviešu

Programmas laiki:

Plkst. 14:00 – 15:00

Plkst. 15:30 – 16:30

Pasākums ir bezmaksas ar ierobežotu vietu skaitu, tāpēc lūdzam pieteikt savu dalību līdz 15. oktobrim, rakstot uz e-pastu farmacijasmuzejs@inbox.lv.