Farmācijas muzejs

Izstāde „Izzini sevi. Jūties labi. Esi vesels”

Š. g. 3. februārī plkst. 16.00. Farmācijas muzejā tiks atvērta izstāde „Izzini sevi. Jūties labi. Esi vesels”, kas veltīta angļu ārsta Edvarda Baha (Edward Bach) dzīves veikumam – viņa atklātajai ziedu terapijai.

E. Bahs savas dzīves laikā, strādājot par ķirurgu, bakteriologu, imunologu un homeopātu, secināja, ka cilvēka emocionālais un prāta stāvoklis būtiski ietekmē imunitāti, tāpēc viņš meklēja un atklāja savvaļas augus, kuru dziedinošais spēks spēj atbrīvot mūs no postošiem emocionāliem un prāta stāvokļiem (naida, aizvainojuma, bailēm, sevis žēlošanas, vainas izjūtas, mazvērtības kompleksa utt.) un atjaunot iekšējo līdzsvaru. Baha ziedu terapija ir vienkārša un droša lietošanā, tāpēc to savas veselības stiprināšanai izmanto miljoniem cilvēku visā pasaulē.

Izstāde (latviešu, angļu un krievu valodā) iepazīstinās ar E. Baha dzīves gājumu, visiem E. Baha atklātajiem un ziedu terapijā izmantotajiem augiem (ar krāšņām lielformāta fotogrāfijām), to ārstnieciskajām īpašībām, Baha ziedu terapijas pamatprincipiem, kā arī ārstniecības līdzekļu pagatavošanas metodēm un lietošanu.

Turklāt izstādes apmeklētājiem būs iespēja arī skatīties filmas par Baha ziediem, lasīt grāmatas, kā arī veikt dažādus ar augiem un cilvēka emocionālajiem stāvokļiem saistītus izzinošus uzdevumus, kas veidoti gan mazajiem, gan lielajiem. Ik mēnesi būs iespējams piedalīties bezmaksas informatīvos semināros par Baha ziedu terapiju.

Izstāde Farmācijas muzejā būs aplūkojama līdz nākamā gada 11. maijam, pēc tam tā apceļos Latviju.

Izstāde tapusi ar Lielbritānijas labdarības fonda The Twelve Healers Trust, pašmāju uzņēmuma „Ziedu enerģija” un Lielbritānijas uzņēmuma Healing Herbs atbalstu.

SIA „Ziedu enerģija” jau astoto gadu sniedz Latvijas iedzīvotājiem iespēju iepazīties ar Baha ziedu terapiju, lai ikviens, ja vien vēlas, to varētu izmantot emocionālā līdzsvara saglabāšanā un savas veselības stiprināšanā. Uzņēmums izdod grāmatas, piedāvā konsultācijas un augstas kvalitātes Baha ziedu līdzekļus. Uzņēmuma dibinātā neformālās izglītības iestāde „Baha ziedu terapijas centrs” piedāvā mācības, savukārt Baha ziedu terapijas centra dārzā (Rīgā, Graudu ielā 61c) iespējams iepazīties ar lielāko daļu no ziedu terapijā izmantotajiem augiem. 

Komentēt šo rakstu

Vārds: E-pasts:

Komentārs: