Farmācijas muzejs

Pasākums „Brīnumainā ķīmijas pasaule!” Farmācijas muzejā pulcē vairāk nekā 1000 apmeklētāju

Rīgas svētku laikā, sestdien, 15. augustā, Farmācijas muzejā, pateicoties AS „Grindeks” atbalstam notika informatīvi – izklaidējošs pasākums „Brīnumainā ķīmijas pasaule!”, kas pulcēja vairāk nekā 1000 apmeklētāju. Pasākuma ietvaros bērniem tika sniegta iespēja vērot Zinātkāres centra „Zili brīnumi” priekšnesumus un piedalīties izglītojošās aktivitātēs par veselīgu uzturu, medikamentiem un sadzīves ķīmiju.

Pasākuma apmeklētājus priecēja Zinātkāres centra „Zili brīnumi” priekšnesumi, kuru laikā ikviens tika iepazīstināts ar ķīmijas pasaules daudzveidību—kā top uguns, mākonis un, pateicoties temperatūras izmaiņām, vielas izmaina savu sākotnējo stāvokli.

Priekšnesumu starplaikos ikviens muzeja apmeklētājs varēja piedalīties rotaļā „Kas ir veselīgi un kas nē” kopā ar profesoru Kolbiņu, kā arī spēlēt izglītojošu spēli „Ķīmija ap Tevi” par drošības pasākumiem, kas jāievēro, nonākot saskarsmē ar medikamentiem un ikdienā sastopamajām ķīmiskajām vielām.  

Spēle „Ķīmija ap Tevi” radīta ar mērķi izglītot un pasargāt bērnus no riskiem, kas var rasties, neapdomīgi lietojot medikamentus un sadzīves ķīmiju. Spēle „Ķīmija ap Tevi” paredzēta bērniem vecumā no 7 līdz 12 gadiem, taču to spēlēt aicināts ikviens, kurš vēlas pārliecināties par savu zināšanu līmeni, nonākot saskarsmē ar medikamentiem un sadzīves ķīmiju.

Ikvienam interesentam spēle pieejama AS „Grindeks” sociālajos tīklos www.facebook.com un www.draugiem.lv. 

Spēle bērniem „Ķīmija ap Tevi”:

http://www.draugiem.lv/grindeks/api/grindeksspele2015

https://www.facebook.com/AsGrindeks/app_1484315958528741

Komentēt šo rakstu

Vārds: E-pasts:

Komentārs: