Farmācijas muzejs

Rīgas svētki Farmācijas muzejā

Svinot Rīgas 811. jubileju, Farmācijas muzejā - Vecrīgā, Vāgnera ielā 13, sadarbībā ar AS "Grindeks" bija iespēja iepazīt alķīmijas noslēpumus, nokļūstot senās Hanzas pilsētas notikumu virpulī.

Baudot pārsteigumus un konkursus, klātienē varēja vērot, kā top zāles, kā arī noskatīties filmu par šo tēmu. Tāpat bija iespēja doties virtuālā ekskursijā uz "Grindeks" ražotnēm, un nopelnīt gaisīgas, garšīgas un līdzi ņemamas balvas.

Īpašā foto stendā ikviens varēja iejusties senajā alķīmijas pasaulē, bet Laimes meklētāju laboratorijā apmeklētāji balojot varēja noskaidrot, kas, viņuprāt, cilvēku dara laimīgu – nauda, veiksme vai mīlestība. Kopumā šajā balsojumā piedalījās 210 apmeklētāju, no kuriem 21 balsoja par naudu, 70 par veiksmi, bet pārliecinošs pārākums – 119 – par Mīlestību.

Arī reanimētajā Alķīmiķa laboratorijā tapušie eliksīros vairāk virmoja labo domu spēks, atstājot māņticību viduslaikiem, un šodienas cilvēku acīm novērtējot visspēcīgāko eliksīru miesai, garam un Dvēselei – cilvēcību un Mīlestību vienam uz otru.

Novēlam lai ikvienam izdodas saglabāt iekšēju harmoniju, un meklējot savu veiksmes un filozofu akmeni, atrast pašam sevi!

Komentēt šo rakstu

Vārds: E-pasts:

Komentārs: